ترشک زردآلو در درمان پارگی پرده گوش معجزه می کند

زردآلو و محصولات آن از جمله ترشک زردآلو ممکن است راهی فوق‌العاده برای محافظت از قلب شما در برابر انواع بیماری‌ها، از جمله تصلب شرایین، حملات قلبی و سکته مغزی باشد.

مقدار زیاد ویتامین C و همچنین پتاسیم و فیبر غذایی ممکن است به سلامت قلب و عروق کمک کنند.

طبق تحقیقاتی که توسط دکتر Lien Ai Pham-Huy، مرکز پزشکی دانشگاه استنفورد، ایالات متحده انجام شد، آنتی اکسیدان هایی مانند ویتامین C از قلب در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کنند.

علاوه بر این، پتاسیم ممکن است با کاهش تنش رگ‌ها و شریان‌ها به کاهش فشار خون کمک کند، در حالی که فیبر رژیم غذایی کلسترول اضافی را از پوشش رگ‌ها و سرخرگ‌ها می‌ریزد.

در نتیجه آنها را پاک کرده و فشار روی قلب را کاهش می‌دهد. در مجموع، این خواص ترشک زردآلو ممکن است آن را برای تقویت سلامت قلب ایده آل کند.

سطح مایعات در سراسر بدن عمدتاً به دو ماده معدنی، پتاسیم و سدیم وابسته است.

ترشک

مقادیر بالای پتاسیم موجود در ترشک زردآلو می تواند با حفظ تعادل مایعات در بدن و اطمینان از توزیع مناسب انرژی در اندام ها و عضلات مرتبط باشد.

با حفظ تعادل سالم الکترولیت ها، ممکن است انرژی بیشتری داشته باشید، گرفتگی عضلات را کاهش دهید، و خون و انرژی قابل استفاده را در بدن خود در صورت نیاز پمپاژ کنید.

ترشک زردآلو ممکن است برای گوش درد مفید باشد، اگرچه مکانیسم دقیق آن هنوز در حال بررسی است. چکاندن چند قطره در مجرای گوش آسیب دیده یک درمان خانگی سریع است.

با این حال، با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که این یک درمان ایمن برای انجام در خانه است.

ترشک زردآلو اغلب به بیماران مبتلا به تب داده می شود زیرا ممکن است ویتامین ها، مواد معدنی، کالری و آب لازم را برای بدن فراهم کند و در عین حال اندام های مختلف را سم زدایی کند.