دوخت لباس بچه گانه تنها با 4 برش آسان و زیبا

هر زمان که مادری شروع به دوخت لباس بچه گانه 1401 کند، برای خودش نخواهد بود همیشه برای فرزندش اولین خواهد بود. یافتن پارچه مناسب یکی از موانع مهمی است که او باید از آن عبور کند، به خصوص که چیزی است که به گوهر گرانبهای او نزدیک می شود.

لباس‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید برای بچه‌ها بسازید لباس‌های دختر بچه‌ها، کت و شلوار، لباس مجلسی دوزی یا گلدوزی شده، کلاه‌پشتی، بلوز، شلوار، دامن کوچک،  شورت چیزهای زیادی برای درست کردن وجود دارد و شما به بهترین پارچه‌ها نیاز دارید. برای همه اینها

اولین و مهمترین نکته در انتخاب پارچه برای دوخت برای کودک این است که – نرم و غیر تحریک کننده است.

برای یک نوزاد تازه متولد شده، توجه اضافی این است که باید در برابر بند ناف بریده شده راحت باشد. برای نوزادان و بچه‌های بزرگ‌تر، راحتی و ایمنی به‌عنوان ملاحظات اصلی در نظر گرفته می‌شود.

معمولا اولین انتخاب برای ساخت لباس بچه گانه نخی است. تمام معیارهایی که قبلا نوشتم را مشخص می کند – مانند جذب، قابلیت تنفس و سطح راحتی.

رویه‌های پنبه‌ای ارگانیک حتی این را هم می‌پوشاند، زیرا در محیطی بسیار دوست‌دار محیط‌زیست بدون هیچ‌یک از مواد شیمیایی استفاده می‌شود.

اما صرفاً رفتن به پارچه فروشی و درخواست “پنبه” هیچ لطفی به شما نمی کند. پنبه انواع زیادی دارد (حدود 90 نوع).

یک فرد ناآگاه ممکن است فریب بخورد و مقداری پارچه به ظاهر نرم بخرد که ممکن است به شدت برای لباس بچه‌ها نامناسب باشد ممکن است بعد از اولین شستشو به شدت قرص بخورد یا زبر شود و پوست کودک را تحریک کند یا ممکن است از الیاف مصنوعی ساخته شده باشد. بچه را خیلی ناراحت کند.

از پنبه و سایر پارچه‌های زیر برای تولید لباس‌های کودک و لباس‌های بزرگ‌تر استفاده می‌شود (البته بسته به قوانین کشور. به عنوان مثال، در برخی از کشورها مانند ایالات متحده آمریکا، پنبه برای تولید لباس‌های خواب بچه‌های تجاری ممنوع است.